close

نرده دوبلکس

logo
نرده دوبلکس

نرده چوبی دوبلکس
خانه دوبلکس معمولا به خانه ای گفته می شود که دارای دو طبقه بوده که توسط یک راه پله به یکدیگر متصل می شوند. این نوع طراحی خانه شرایط مخصوص به خود را داشته و دارای ویژگی های خاصی نیز هست. معمولا در این خانه ها راه پله مهم ترین عنصر طراحی محسوب شده و می تواند تاثیر به سزایی در کیفیت فضایی و تقسیم بندی مناسب قسمت های مختلف خانه داشته باشد. نرده در منازل دوبلکس علاوه بر آنکه محافظ عابران از سقوط است می بایست به زیبایی اجرا گردد تا جلوه بصری خوبی را بیافریند . نرده چوبی دوبلکس قدیمی ترین نوع از نرده ها راه پله است که هم با اصالت بوده و هم به زیبایی خانه ها دوبلکس می افزاید . در این مقاله به بررسی انواع نرده چوبی دوبلکس شامل خم ، منبت ، خراطی و … می پردازیم .
نرده چوبی منبت :
این سبک از نرده با استفاده از پایه های منبت کاری شده که بر روی پلکان نصب می شود ایجاد می گردد . نرده ها منبت در طرح ها مختلف مدرن ، ۸ ترگ ، بالونی و … بوسیله دستگاه CNC  چوب ساخته می شود . جنس چوب این نرده ها از جنس راش که  دارای بافتی ریز و محکم باشد و در برخورد ابزار نمی شکنند . این نرده ها پس از نصب بتونه کاری و رنگ می شوند .
نرده چوبی خراطی :
با براده برداری از قطعه چوب مکعب مستطیلی که بین فک های دستگاه خراطی یا سی ان سی خراطی بسته شده بوسیله مغارها یا تیغ شکل هندسی خاص تولید می گردد . نرده چوبی خراطی قدیمی ترین شکل نرده ساختمان است و می توان گفت اولین نرده هایی که در ساختمان دوبلکس نصب می شدند این نوع است ،با گسترش دستگاه cnc  جای خود را به نرده های منبت و طرح‌های مختلف چوبی داده اند .

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد